Aktualnosci 2018/19

Witam w roku szkolnym 2018/19

Tutaj znajdziecie wszystkie aktualne wydarzenia dotyczące języka angielskiego w naszej szkole...

Mateusz Górczyński z klasy 8b zdobył tytuł laureata III etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych uzyskując 90 punktów na 100 możliwych. Zajął 18 miejsce na 39 laureatów w całym województwie opolskim. Gratulujemy!!!

Dnia 6 grudnia 2018r. odbył się Konkurs Języka Angielskiego dla szkół podstawowych i gimnazjów zorganizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie. Naszą szkołę reprezentowali: Nikola Bryk z klasy 8c, Maja Lipka z 8a i Mateusz Górczyński z 8b. Cała trójka dostała się do drugiego etapu (sześciu najlepszych po części pisemnej) wraz z trzema uczniami z gimnazjum diecezjalnego. Po części ustnej okazało się, że drugie miejsce zajęła Nikola Bryk.
Gratulujemy!
Wojciech Łucjanek

Podręczniki i ćwiczenia obowiązujące w tym roku szkolnym

Klasa 1